Звездата на Рома Евън Ндика колабира внезапно на терена с прекратен мач от Серия А
The Mirror | 2024-04-14 | 19:55:32

Мачът на Рома като гост на Удинезе в неделя беше прекратен, след като защитникът Еван Ндика трябваше да бъде изнесен на носилка, след като внезапно колабира на терена.

Сблъсъкът в Серия А беше спрян поради загриженост за благосъстоянието на централния защитник, роден във Франция. Оставаха 18 минути и резултатът беше 1-1.

Нападателят на Рома Ромелу Лукаку изравни в 64-ата минута, след като бившият полузащитник на Уотфорд Роберто Перейра даде ранен аванс на домакините. Малко след удара на Лукаку, 24-годишният Ндика падна от топката.

След като националът на Кот д'Ивоар беше разтегнат, двата комплекта играчи бяха видяни да обсъждат със съдията на мача Лука Пайрето. Мениджърът на Рома Даниеле Де Роси и шефът на Удинезе Габриеле Чофи също бяха замесени.

След като решението беше съобщено на публиката на Стадио Фриули, и двете групи фенове аплодираха. Ndicka изглежда вдигна палец нагоре, когато беше изнесен, но очевидно имаше твърде много притеснения, за да продължи.

Левият защитник се присъедини към Рома миналото лято, подписвайки безплатен трансфер след пет сезона в Бундеслигата срещу Айнтрахт Франкфурт.

Ще има още какво да следваме в тази извънредна новина и Mirror Sport ще ви предостави най-новите актуализации, снимки и видео възможно най-скоро.

Моля, проверете връщайте се редовно за актуализации на тази развиваща се история.

Следвайте ни в Google News, Flipboard, Apple News, Twitter, Facebook или посетете началната страница на The Mirror.